Performance jako dar. Dar jako performance. Něco za něco. Vítejte na ambasádě The RPBLC a seznamte se s diplomatickými dary pro mocné tohoto světa.
/uváděno v rámci off-programu Pražského divadelního festivalu německého jazyka/

Berlínský divadelní kolektiv lunatiks produktion a pražský umělecký gang Depresivní Děti touží po penězích vyhlašují nový start-up státní útvar „The RPBLC“, jehož motto zní „Have fun, save the world“, který po Berlíně otevře svou pop-up ambasádu také v Praze v designově vytříbených prostorách bývalého krytu civilní obrany (vstup z ulice Křížkovského, Praha 3).

Možnost audience budete mít od 29. listopadu do 1. prosince v rámci dnů otevřených dveří na velvyslanectví (vždy mezi 18:30 a 21:30), kde Vás kromě welcome drinku, nezávazných small talks i protokolárních rozhovorů čeká také unikátní kolekce diplomatických darů. Od nich si nová republika slibuje získání mocenských výhod a navázání přátelských vztahů s pečlivě vybranými globálními hráči dneška: mj. se Severní Koreou, nebo také společností Google či organizací FIFA.

S kým se vyplatí být v současném světě zadobře? A jakým darem si lze koupit jeho přízeň? A na jaký dar přispějete Vy? Nějaký dar si odnese každý. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere…

Na den otevřených dveří můžete přijít kdykoli mezi 18:30 a 21:30, návštěvám se budeme věnovat v českém a německém jazyce.

Doporučený dress code pro návštěvníky ambasády je „black smart casual tie“, který v sobě snoubí audienci u britské královny s pohodičkou hipsterské kavárny.

Tvůrci/ performeři: Jakub Čermák, Viktor Filip, Janette Mickan, Anna-Katharina Müller, Veronika Musilová Kyrianová, Christine Rollar