…I am hypersensitive. I can feel the destruction of the earth in my whole body. So I smoke, and I drink, and I fuck … and that’s it.

Pop mysteriózní vzkaz světu o osobité filozofii lásky navzdory všem transformacím. Sólo pro jednu ženu, její tělo, hlas, básně, cajon a looper vypráví nejen příběh ženy kostry, která byla vylovena rybářem z hlubin moře a tažena za ním na jeho strachu jako na vlasci. Vypráví také o tom, že velká láska je jako smrt a že nakonec i já – žena kostra – budu osvícena a nalezena na gauči naproti oknu s kočkou v klíně.

Jako zkušená tanečnice a dlouholetá umělecká vedoucí souboru Loco: Motion Company zachází Kateřina Eva Lanči s tělem jako se svým primárním expresivním nástrojem. Její tanec je fúzí různých tanečních stylů od současného tance až po dancehall. Inscenace volně vychází z archetypálního příběhu o Ženě kostře a rybáři z knihy Ženy, které běhaly s vlky od Clarissy Pinkoly Estés. Autorka představení pracuje s prostředky fyzického divadla a s výraznou světelnou složkou.