Divadelní večer složený ze dvou tanečních děl Johany Pockové. Jednotícím tématem obou je žena v různých obdobích svého života, žena ve své společenské a biologické roli úspěšná i neúspěšná.

Vražda! Malá komiksová historie

Horor. Ironie. Komiks. Za pitoreskní rovinou je však rovina vážnější, obětí vraždy je vlastně vztah muže a ženy. Rozchod bývá v tomto smyslu pro jednu stranu tragédií, pro druhou však může být jen malou epizodou. Představení získalo ocenění na choreografické soutěži New Europe – Jarmila Jerabkova Award 2017.

Koncept, choreografie, tanec: Johana Pocková
Hudba: Aleš Březina

Plné sklady citů

Příroda nás obdařila city, plými sklady citů, ale někdy chybí kupec. Chceme věčně milovat, „chodit po vzduchu“. Jsme vášnivé loutky. Nekonečný čardáš tužeb a snů. Naší zbraní je něha. Naivita kamenem úrazu. Pohání nás ambice. Potácíme se mezi chvílemi jistot (sebejistot) a pochyb (úplné ztracenosti). Noříme se do svých pocitů. Chceme je pak sdílet a rozebírat v kruhu důvěrnic. Potom probrat jejich názory ještě v menším kruhu důvěrnic a nakonec zjistíme, že si stejně poradíme nejlépe samy. Mládí touží, stáří vzpomíná.

Koncept a choreografie: Johana Pocková
Tanec a tvorba: Ingrid Mikshina, Karolína Ondrejková, Pavla Vařáková, Sabina Bočková, Matilda Maio a Jaroslava Pocková.