Call for love

Call for love

„Každodenní život nás učí, že hlavním kompasem v životě je mysl, ne srdce. Je smutné uvědomit si, že neláska je v naší společnosti pravděpodobně běžnější než láska.“
Diváci jsou zváni do láskyplného kýčového ráje, ve kterém se koulí fontány, nesmí chybět třpytivé jiskry, duhy v květináči a neexistuje nikdo, kdo je příliš emotivní, příliš láskyplný, příliš dramatický nebo prostě „too much“. Call for Love je pestrobarevným mixem divadla, performance a kabaretu. Tvůrci budou v performance zkoumat fenomén lásky v otázkách – Jak můžeme vrátit lásku do našeho každodenního života, co můžeme udělat, abychom milovali a byli milováni, co znamená milovat a co by se stalo, kdybychom častěji mluvili ze srdce.
PiNKBUS platform

Za finanční podpory Hl. m. Praha, MKČR a Státniho fondu kultury.
——————————
Projekt PiNKBUS představuje novou platformu, která zaštiťuje především mladé queer umělce a přináší do ČR a SR novou tvůrčí vlnu. Tvůrcům se podařilo během těchto komponovaných večerů spojit undergroundovou queer scénu a profesionální etablované umělce a na jevišti se přestřídala skutečně pestrá paleta umělců ze všech oborů.

Tvůrčí tým

Choreografie a režie:
Helena Araújo Interpretace: Helena Araújo
Martin Talaga
Lotta Love Light design: Miriam Čandíková
Produkce: Adriána Spišáková
Visuals: Pedro Willing

Foto
chev
chev