Shapeshifting [FESTIVAL]

Shapeshifting [FESTIVAL]

chev-left
chev-right

Shapeshifting [FESTIVAL]

🇬🇧 scroll down
Jazyk člověka formuje od chvíle, kdy se narodí. Ale co se stane, když migruje a schopnost „mluvit“ je mu odebrána?
Inscenace *Shapeshifting rodilé Italky Lary Parmiani představuje kaleidoskopické dílo, inspirované její cestou z šedého industriálního italského předměstí do Londýna roku 1997, přičemž diváky provádí časem, jazykem, genderovými klišé a vyprávěním s anti-migrantskou tematikou – od „Cool Britannia“ po „Cruel Britannia“.
Uvádíme v angličtině s českými titulky.
🟩
Představení je součástí Případ pro sociálku vol. 9 – festivalu sociálního umění 2023: https://fb.me/e/3096pydVb
BENEFIČNÍ VSTUP: Zapojte se do Mikulášské sbírky pro děti v sociální tísni! Přineste mikulášský balíček a vyměňte ho za VIP vstupenku na jakékoliv festivalové představení.
________
🇬🇧
Language shapes us from the moment we were born. But what happens when one migrates and their ability to simply… “speak” is taken away from them?
In Shapeshifting Italian-born performer Lara Parmiani presents a kaleidoscopic piece inspired by her journey from a grey, industrial, Italian suburb to 1997 London, taking audiences through time, language, gender cliches and anti-migrant narratives – from Cool to Cruel Britannia.
Written by Lara Parmiani
Directed by Becka McFadden
Performance is in english with czech subtitles.
The performance is part of Případ pro sociálka vol. 9 – festival of social arts 2023.
St. NICHOLAS ENTRY: Join the collection for children in need! Bring a Santa package and exchange it for a VIP ticket to any festival performance.
🟩
Případ pro sociálku vol. 9 – festival sociálního umění
27.11. – 3.12.2023
__________
Festival vzniká za podpory Národního plánu obnovy, EU, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury ČR, HM Praha a MČ Praha 3.

Hrají

Scénář, koncept,
účinkuje: Lara Parmiani

Tvůrčí tým

Režie: Becka McFadden

Foto
Foto
chev
chev